Головна

Вхідні двері – обираємо розумно

Вхідні двері – це культура, яка відображає стиль життя та загальний стиль власника житла. Будинок чи квартира з гарними, сучасними дверима завжди повністю захищена від потрапляння шуму та пилу, а також повинна бути повністю захищена від зловмисників.

Тому вхідні двері потрібно обирати ретельно – конструкція має бути надійною, достатньо важкою та виготовленою відповідно до технології. Значну увагу також потрібно приділити фурнітурі та петлям, які можуть виготовлятися із додатковим захистом.

Як правильно обрати та замовити вхідні двері?

Вхідні двері в будинок у Червонограді – це:

 • надійні дверні конструкції з підвищеною шумо- та теплоізоляцією, а також з елементами, які виключають незаконне проникнення злочинців до житла;
 • надійне зовнішнє покриття,стійке до атмосферних впливів та низьких/високих температур;
 • можливість будь-якого декору на зовнішній та внутрішній стороні (чи то стиль під старовину, чи то надання вигляду під масив дерева);
 • тільки якісна фурнітура, яка витримує велику кількість відкривань та закривань;
 • доступні ціни без втрати високої якості.
Вхідні двері – що потрібно знати?

Металеві конструкції повинні мати достатньо товстий метал, який виключає деформації та інші дефекти в процесі експлуатації. Зовнішня та внутрішня сторона може мати вигляд за бажанням власника житла.

Якщо бажаєте замовити вхідні двері із захистом від злому, вам потрібна модель зі спеціальними противандальними елементами (такі двері неможливо зняти з петель чи зрізати). За бажання зекономити на ціні можна купити вхідні двері у квартиру без спеціального захисного покриття від морозу, дощу та сонця, адже у під’їзді немає агресивних впливів. З усіх питань звертайтеся за вказаними телефонами.

Обираємо вхідні металопластикові двері – основні аспекти

Щоб вхідна група служила довго та ефективно, вхідні металопластикові двері у Червонограді мають особливу конструкцію. На відміну від міжкімнатних моделей, такі вироби конструюються обов’язково з ущільнювачем та спеціальним покриттям для захисту від атмосферних опадів. Також важливим елементом є коробка та обв’язка, саме їхня якість впливає на подальшу експлуатацію.

Крім гарного та стильного вигляду, вхідні двері ПВХ мають зберігати тепло у приміщенні, захищати від злому та забезпечувати ізоляцію від звуків зовнішнього світу. В нас ви можете замовити вхідні металопластикові двері у Червонограді, щоб отримати справді стильну та якісну конструкцію.

Що потрібно знати про двері для входу?

По-перше, конструкції можна ламінувати під будь-який інший матеріал, щоб вони гармонійно поєднувалися з встановленими вікнами та міжкімнатними елементами. По-друге, за ними найпростіший догляд, достатньо звичайного засобу для миття поверхонь або, навіть, чистої води. Третя перевага – вхідні металопластикові двері можна герметизувати додатково за допомогою спеціального пристрою (ручкою догори).

Переваги вхідних дверей:

 • відсутність деформації під впливом вологи та сонця;
 • нижча ціна у порівнянні з виробами з металу;
 • стійкість до агресивних матеріалів та іржі;
 • витримка сильних механічних навантажень та багаторазових відкривань.

Щоб купити вхідні металопластикові двері у Червонограді, достатньо провести заміри та визначитись з варіантом вхідних дверей ПВХ, і ми замовимо будь-яку конструкцію за Вашими побажаннями та потребами. ПВХ-моделі давно перестали мати стандартний білий вигляд, вони можуть приймати ефективний та королівський вигляд.

Для замовлення вхідних металопластикових дверей телефонуйте за вказаними телефонами.

Міжкімнатні металопластикові двері у Червонограді – якість та надійність

У порівнянні з дерев’яними чи ДСП конструкціями ПВХ-двері виграють повною відсутністю деформації під впливом вологи чи перепаду температури. Міжкімнатні металопластикові двері у Червонограді – це бездоганна якість та ефективний вигляд протягом багатьох років. Тим більше, що сучасні методи додаткової обробки залишають простір для фантазій. 

Наприклад, ви завжди можете замовити міжкімнатні металопластикові двері у Червонограді з ламінацією під дерево чи антрацит. Також немає обмежень у формі – це може бути стандартна прямокутна, арочна чи напів-аркова конструкція, тощо. 

Міжкімнатні двері з ПВХ

Представлені нами моделі чудово конкурують з дорожчими пропозиціями за якістю, але ми змогли домогтися приємних цін для відвідувачів. 

Міжкімнатні металопластикові двері – це:

 • повна відсутність фарбувальних матеріалів, які можуть провокувати алергію;
 • надійна фурнітура та замки, які витримують багаторазові відкривання;
 • повна тепло- та шумо ізоляція;
 • проста у догляді поверхня;
 • можливість отримання будь-якого декору зовні та у приміщенні. 

В нас легко купити міжкімнатні металопластикові двері у Червонограді. Також треба пам’ятати, що ПВХ відноситься до екологічно чистих матеріалів, які майже не можливо вивести з ладу. 

Інші привілеї ПВХ-дверей для міжкімнатного простору

Важлива деталь – міжкімнатні металопластикові двері достатньо легкі, що дозволяє впоратися з ними навіть маленьким дітям. Сама конструкція має герметичні властивості, що дозволяє повністю ізолювати кімнати навіть з гучним звуком. Можливість ламінування зовні, з середини, з обох боків дозволяє створювати ефектні та дивовижні дизайни. З нами будь-які забаганки можливо втілити у життя та не витрачати зайвого – наша вартість добросовісна та доступна. 


Що повинні мати балконні металопластикові двері?

Балкон – найбільш критичне місце у квартирах, яке постійно охолоджує усе приміщення. Тому металопластикові балконні двері у Червонограді стали найбільш популярною конструкцією для збереження тепла та захисту житла від шуму та пилу. У виготовленні моделей споживач не має обмежень – двері можна поєднувати з глухим вікном чи виробом, що відкривається, або ж встановити виключно двері.   

Перед тим, як замовити металопластикові балконні двері, потрібно вирішити, чи необхідне вашій квартирі додаткове утеплення. Деякі конструкції мають абсолютну герметизацію, що повністю блокує прохід повітря до кімнати. Якщо ж сам балкон герметичний, можна скористатися дешевшими та простішими конструкціями. 

Балконні металопластикові двері у Червонограді – що ми пропонуємо? 

Вироби характеризуються високими експлуатаційними показниками та якістю. У рішенні купити металопластикові двері на балкон, ви отримуєте:

 • цілісну конструкцію зі склопакетом;
 • якісну фурнітуру, яка чудово витримує багаторазові відкривання;
 • можливість ламінування конструкції (зо обох боків або одного);
 • можливість замовлення цілого блоку з глухим чи робочим вікном;
 • професійний монтаж.

Перед тим, як замовити металопластикові балконні двері, користуйтеся порадами спеціалістів. В залежності від вашої ситуації, вони порадять найкращий варіант для житла. 

Переваги ПВХ-дверей для балкону

Пластик зовсім не боїться вологи, дощу чи сонця. Також його легко мити, відчиняти та зачиняти – двері не мають великої ваги. За необхідності металопластикові балконі двері у Червонограді можна докомплектувати москітною сіткою, щоб у літню пору ваше житло було захищене від попадання пилу, бруду та комах. 

Ламіновані металопластикові двері

Плівка ПВХ – універсальний матеріал, який дозволяє надавати пластиковим дверям будь-якої текстури та відтінку. Технологічно процес не має складнощів, однак для якісного покриття необхідне максимально міцне з’єднання профілю з плівкою.

Ламіновані двері ПВХ– це можливість отримати стильний зовнішній вигляд, який буде гармонічно виглядати у загальному інтер’єрі. Тобто, з таким матеріалом будь-які дизайнерські рішення втілюються в життя.

Бажаєте замовити ламіновані пластикові двері у Червонограді?

Ламіновані конструкції – це прорив у виробництві ПВХ-дверей, який допомагає створювати дивовижний декор. Найважливішою умовою створення гарного покриття є температурний режим – усі роботи проводяться під температурою не менше +16 градусів.

Ламінація конструкцій плівкою ПВХ – це:

 • використання сучасних ламінуючи машин;
 • детальна обробка усіх сторін віконного та дверного профілю;
 • наявність спеціальних роликів, які забезпечують чітке та безпомилкове наклеювання;
 • доступні ціни.
Ламіновані двері ПВХ у Червонограді – дизайнерські переваги

Ламіновані конструкції мають більшу стійкість до температурних перепадів та атмосферних опадів. Якщо ви бажаєте замовити ламіновані металопластикові двері у Червонограді, то отримаєте практичні та стильні вікна під дерево з максимальним наближенням до справжнього покриття.

Також спосіб передбачає можливість ламінації з обох боків або тільки з одного – за бажанням замовника. Тобто, ззовні вікна чи двері можуть виглядати як дерев’яні, а у приміщенні залишатися білими.

Ламіновані пластикові двері у Червонограді – це надійні конструкції та якісне покриття, яке буде виглядати цілісно та гарно багато років поспіль.

Протипожежні двері Червоноград

 • Високий рівень теплоізоляції. Канальна структура панелей, а також відсутність щілин між елементами відкосів значно підвищують теплоізоляційні властивості проємів та перешкоджають утворення конденсату.
 • Безпечність та екологічність. Відкоси виготовляються з первинної високоякісної сировини, що дозволяє встановлювати їх в дитячих кімнатах, школах та медичних установах. Безпечність та екологічність підтверджується відповідними сертифікатами. 
 • Можливість оформити проєм будь-якого розміру. Панелі відкосів виготовляються розмірами до 600 мм. З обох боків вони мають замки, що дозволяють з'єднати додаткові панелі та отримати необхідну ширину відкосу. Максимальна довжина відкосів - 6000 мм.

У нас Ви можете замовити віконні відкоси в Червонограді

Металеві «Технічні» двері Червоноград

Основною перевагою технічних дверей для складів, котелень, трансформаторних споруд, гаражів, підвалів, комор є невисока ціна, простий монтаж, надійність.

Ціна дверей залежить від виробника, розмірів та комплектації виробу. Виготовляються під замовлення.

Безкоштовна консультація
Доставка та оплата
Доставка вікон ПВХ, дверей, металочерепиці та габаритних товарів здійснюється в спеціально обладнаному для перевезення транспорті. При отриманні товару Ви маєте змогу роздивитись його і якщо Вас все влаштовує отримати даний товар. Розрахунок за товар здійснюється в національній валюті гривні. Габаритний товар відправляється після передоплати. Інформація про товари має рекламний характер, що дає запрошення до знайомства та діалогу. Ви можете звязатися з нами перетелефонувавши за номером телефону який вказаний на сайті, ми Вам надамо вичерпну інформацію про товар, який Вас цікавить. Бажаємо вдалих покупок.

Адреса

м. Червоноград,
вул. Б. Хмельницького 64Б 4/4

Є запитання?

+38 099 120 91 90

Facebook

dah.vikna.dveri

Робочий час

ПН-СБ:
08:00–18:00

Зв'яжітся з нами

infobyd375@gmail.com

МЕБЛІ ВІД ВИРОБНИКА З НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА

ARTMIKS MEBEL

Ваш номер телефону *

Повідомлення *